Vítejte na stránkách firmy Cyber Studio zajišťující ozvučení a osvětlení akcí, pronájem zvukové a osvětlovací techniky a servis počítačů.

Cyber Studio

Hlavní stránka
Novinky
Historie
Nabídka
Technika
Ceník
Galerie
Reference
Odkazy
Partneři
Cybershop
Články, recenze
Jak vydělat
Servis počítačů

TOPlist

Poslední aktualizace 18.8.2011

Jak vydělávat na internetu.

Možností jak vydělat peníze na internetu je určitě velké množství. Chtěl bych se s Vámi podělit o možnost výdělku pomocí tzv. Surfbarů se kterými mám osobní zkušenost a jsou ověřené, že opravdu vyplácí. Pro převod Vámi vydělaných peněz doporučuji mít zřízen účet na PayPal, který je asi nejrozšířenější, nebo na AlertPay. Jedná se o elektronické peněženky, které jsou bezpečnější při peněžních transakcích prováděných na internetu. Pokud účet na PayPal náhodou ještě nemáte, použijte tento odkaz. Založit účet na PayPal. Nebo tento odkaz. Založit účet na AlertPay. Registrace je zdarma a není těžká. Případně si můžete vyhledat postup registrace krok za krokem, kterých je na internetu několik.

Jak začít.
Musíte se zaregistrovat na některém odkazu níže. Stáhnete si malý prográmek a po nainstalování se Vám objeví malý surfbar na kterém Vám poběží reklama a Vy budete za zobrazování odměňováni. Panýlek je volně posouvatelný takže určitě najdete nějaké místo, kde Vám nebude jeho umístění vadit. Výdělek můžete vylepšit tím, že Surfbar doporučíte svým přátelům, kteří se pod Vás zaregistrují a získáte tak dalšího člena tzv. referrála a z jeho zobrazování vám jdou také bodíky, které se mění za peníze, nebo např. propagujete své stránky. Výdělky které takto spuštěním surfbaru získáte, nejsou ohromující, ale může Vám to zaplatit třeba Vaše poplatky za připojení k internetu. Tak proč to nezkusit, když většina lidí je dnes stejně trvale připojená k internetu. Můžete jen vydělat, protože výdělky máte ve svých rukou.

Chtěl bych Vám představit tyto Surfbary: 20Dollars2Surf, i-Gagnant, Smartbarre, Kwetbarre.


20Dollars2Surf.

Jako nejlepší a platící surfbar je uváděn 20dollars2surf

http://www.20dollars2surf.com/?ref=379101

make cash

 • Jednoduchá registrace a instalace.
 • Surfbar 468x60 bodů se dá libovolně posouvat.
 • Vyplácí po dosažení 20 $ na Paypal.
 • Za 1 minutu zapnutí dostáváte 1 bod.
 • Měsíční maximum je 10 000 bodů (tj. tedy 333 bodů na den = asi 5h 33minut zapnuté PC denně).
 • Celkový počet bodů a bodů za referrály není omezen.
 • Surfbar má 10 refferenčních linií a z každé máte zisk 10%.
 • Měsíční převod bodů se mění a je přibližně 0,13 $ za 1000 bodů.

Videoukázka.

This is alternative content.

Stránky jsou v angličtině a jdou přepnout do několika dalších jazyků. Češtinu zde ale nehledejte. Registraci začnete vložením Vašeho e-mailu na který Vám přijde vygenerované heslo. To si dobře uschovejte, protože ho budete potřebovat vložit při přihlášení na stránkách, až se budete chtít dostat ke svému účtu. Následně si stáhnete ze stránky instalační soubor surfbaru, který má asi 1,45MB. Dáte spustit, nebo si najdete místo kam se stáhl a soubor spustíte. Tady pak vyplníte několik údajů a potvrdíte. Pokud si nebudete vědět rady co která položka znamená, použijte třeba Google překladač. Poté se Vám již zobrazí surfbar a začnete sbírat body. Ty se Vám pak automaticky promění každý nový měsíc na dolary. Výhodou tohoto surfbaru je, že pracuje stále a bez zastavování a vkládání ověřovacího kódu. Registraci můžete provést i bez účtu na PayPal. Ten si můžete založit později, nebo si můžete nechat peníze posílat na PayPal účet někoho jiného.

Jak zvýšit zisk.
Svůj zisk můžete zvýšit tím, že budete klikat na reklamní bannery. Stačí kliknout v menu vlevo na Clicks Bonus . Doporučuji ale není to podmínkou. Za kliknutí dostanete 5-10 bodů. Odkliknuté reklamy se automaticky ztratí, takže nejde klikat stále dokola. Reklama má být zobrazená většinou 30s, některé i méně. Na stránce s reklamou je odpočet času a po uplynutí se zobrazí přidělené body. Během dne se reklamy doplňují.
Další body můžete získat z Mail Bonus, kde jsou vidět všechny Vaše bonusy poslané na Váš e-mail. Je zde vidět kolik je za ně bodů, tedy 10 nebo 20, a kdy došlo k jejich aktivaci. Funguje to tak, že vám přijde e-mail od 20Dollars a v něm je odkaz na který když kliknete, tak dostanete uvedené body. Často chodí odkazy na nějaké registrace. To ale ignorujte, stačí jen že jste na odkaz klikli.
Na surfbaru se občas objeví nápis SURFER BONUS! Kliknutím na surfbar dostanete bonusové bodíky. Jejich počet se pohybuje od 1 do 1000 bodů. Takže pokud se Vám objeví, tak doporučuji klikat.

BingoSurf.
BingoSurf je free hra, kterou můžete hrát 1x denně zcela zdarma. Najdete ji v menu vlevo jako BingoSurf. Po kliknutí na modrý nápis se hra spustí a začne losovat míčky s čísly a pokud to losované číslo máte, tak na něj klepněte myší ve Vaší Bingo tabulce 5x5 (označené číslo v tabulce bude pak žluté). Pokud bude tažené číslo, které v tabulce nemáte, tak neděláte nic a čekáte na další tažené číslo. Po vylosování všech čísel máte v tabulce čísla žlutá (Vámi označené, protože byla vylosována) a čísla bílá (losovaná nebyla). Pokud čísla žlutá tvoří sloupec, máte výhru. Konec hry potvrdíte "Validate" a to bez ohledu na to jestli jste získali sloupec žlutých čísel. Před potvrzením, ale už víte co Vás čeka a to následovné:

 • 1 sloupec : pokus zdarma na další hru BingoSurf
 • 2 sloupce : 0,1 $
 • 3 sloupce : 1 $
 • 4 sloupce : 1 SurfPass
 • 5 sloupců : BingoJackpot (začíná na 100 $ a postupně se bude zvyšovat až do doby než ho někdo vyhraje o 0,10 $ za každý koupený pokus od každého kdo si ho u nich koupí).
Při použití 20$Passu dostanete 5 pokusů do hry.

WheelSurf.
WheelSurf je kolo štěstí na kterém máte každý den 2 pokusy zdarma. Hru najdete opět v menu vlevo. Spouští se také kliknutím na modrý nápis, který kolo roztočí. A pak už záleží jen na štěstí. A co můžete vyhrát:

 • 1 kredit zdarma navíc (na další hru)
 • 0.10 $
 • 1 $
 • 1 SurfPass
 • Jackpot od 100 $ (roste podobně jako v Bingu - po každé placené hře o 0,10 $)
Při použití 20$Passu dostanete 10 pokusů do hry.

20$Pass.
20$Pass je taková surfovací měna, kterou můžete zakoupit třeba pomocí SMS nebo PayPal. Možností na výběr je více. Počet jednotek 20$Pass můžete zakoupit od 2 do 20 kusů v cenách od 2,99 Euro do 24,99 Euro. 20$Pass pak můžete použít třeba na BingoSurf nebo WheelSurf k dalšímu hraní nebo pro Super Referral nebo Sponsor VIP.

Super Referral.
Na použití Super Referral potřebujete mít 20$Pass. Ty si můžete koupit nebo jdou vyhrát v jejich hrách WheelSurf nebo BingoSurf. Po použití jste minimálně na 10 minut a 2000 bodů Super Referral. Nebo až do té doby, pokud vás nenahradí někdo další kdo aktivuje svůj kód a stane se tak Super Referral. Za dobu kdy jste Super Referral získáváte body ve stejné výši jako všichni uživatelé zapojení do Super Referralu v tu dobu ze surfbaru.

Sponsor VIP.
Za 20$Pass si můžete na měsíc koupit Sponsor VIP, krerý je určen k náboru referralů. Každý nový člověk který se u nich registruje bez reflinku někoho jiného, to znamená že nemá tedy nad sebou nikoho a neni tedy nikoho referral, bude náhodně přidělen někomu ze členů Sponsor VIP. Můžete, ale také nemusíte získat nikoho. Je to podle toho kolik členů bude aktuálně v systému Sponsor VIP a kolik lidí se u nich registruje bez použití reflinku. Pokud budete mít štěstí a systém Vám referrala přidělí tak je Váš napořád. Členství ve Sponsor VIP je omezeno na 30 dnů. Můžete použít více kódu 20$Pass a Vaše šance na získání referrala se tím zvýší.
Pokud chcete zjistit jestli jste získali nějakého referrala prostřednictvím Sponsor VIP nebo klasicky přes Váš reflink, tak v sekci Sponzor VIP je info ve žlutém poli - Number of referrals earned, které udává počet referralů získaných pomocí Sponzor VIP. Dole je pak posledních 5 přidělených referralů, a údaje o tom komu byli přiděleni i s jeho aktuálním stavem Sponsor VIP.

Váš referenční link najdete vlevo v menu pod položkou Links and Banners. Ten můžete někomu poslat, nebo ho někde uveřejnit, aby jste sehnali svého referrala. Kromě toho zde najdete i kódy různých bannerů.

i-Gagnant.

Jako další dobrý surfbar je doporučován i-Gagnant

http://www.i-gagnant-barre.com/?lang=EN&u=VxIGElRgVUtQB1UWXA5TQg==

make cash

 • Novější francouzský surfbar.
 • Surfbar 468x60 bodů se dá libovolně posouvat.
 • Vyplácí po dosažení 15 Euro na Paypal nebo Hipay.
 • Za 1 minutu zapnutí dostáváte 1 bod.
 • Měsíční maximum je 10 000 bodů (tj. tedy 333 bodů na den = asi 5h 33minut zapnuté PC denně).
 • Celkový počet bodů a bodů za refferály není omezen.
 • Surfbar má 2 refferenční linie a z každé máte zisk 20% a 5%.
 • Měsíční převod bodů je přibližně 0,10 Euro za 1000 bodů.

Stránky jsou ve francouzštině nebo jdou přepnout do angličtiny. Případně můžete použít třeba Google překladač. Vstup do registrace je hned na hlavní stránce. Pak si stáhnete pomocí "Download the bar" prográmek, který si nainstalujete a můžete začít. Na začátku máte základní status VIP. Na této ůrovni se čas od času surfbar odhlašuje a Vy musíte zadat ověřovací kód. Dá se to vylepšit tím, že zakoupíte 3 I-Pass a postoupíte na VIP level 2. Tím se take zruší omezení na 10 000 bodů za měsíc a můžete tak vydělávat víc. Není to ale podmínkou a surfovat můžete bez Vašich investic zcela zdarma. Registraci lze provést pokud máte již účet na PayPal.

Jak zvýšit zisk.
Svůj zisk můžete zvýšit tím, že budete klikat na reklamní bannery. Stačí kliknout v menu vlevo na Paid clicks . Zobrazí se bannery u kterých je uveden čas prohlížení a kolik za to dostanete bodů. Za kliknutí dostanete 5-10 bodů. Odkliknuté reklamy se automaticky ztratí. Na stránce s reklamou je odpočet času a po uplynutí se zobrazí přidělené body. Během dne se reklamy doplňují.
Na surfbaru se občas objeví nápis BONUS! Klikněte na surfbar a dostanete bodíky. Jejich počet se náhodně mění a kolik jste právě získali se dozvíte v následně otevřeném okně po odkliku.

I-Gratt.
I-Gratt je free hra, kterou můžete hrát 1x denně zcela zdarma. Najdete ji v menu vlevo pod odkazem Games and contests. Po kliknutí na tlačítko play se hra spustí. Kolik jste vyhráli zjistíte, pokud levým zmáčknutým tlačítkem myši přejedete přez oba zašedlé pruhy. Vrchní pruh Vám odkryje kolik jste získali bodů a spodní pruh ukáže Bonus násobek.

Při použití 1 I-Passu dostanete 5 pokusů do hry.

I-Spin.
Jde opět o free hru jako kolo štěstí na kterém máte každý den 1 pokus zdarma. Hru najdete opět v menu vlevo pod odkazem Games and contests. Spouští se kliknutím na tlačítko play, a pak kliknete na SPIN! které kolo roztočí. Pokud něco vyhrajete, objeví se Vám uprostřed šedé kolo s nápisem Bonus. Pokud ho přejedete se stisknutým levým tlačítkem myši, uvidíte jaký máte násobek. Opět záleží jen na štěstí. A jaké jsou možnosti:

 • nevyhrajete nic
 • 5 bodů
 • 50 bodů
 • 100 bodů
 • 500 bodů
 • 1000 bodů
 • 5000 bodů
 • hvězdička - zřejmě nějaký jackpot, který jsem zatím nezjistil
Při použití 1 I-Passu dostanete 5 pokusů do hry.

I-Pass.
I-Pass je zde surfovací měna, kterou můžete zakoupit třeba přes PayPal. Možností na výběr je opět více. Počet jednotek I-Pass můžete zakoupit od 1 do 100 kusů v cenách od 1,60 Euro do 110 Euro. I-Pass pak můžete použít třeba na hry I-Gratt nebo I-Spin k dalšímu hraní. Případně je můžete vložit do Lottery Referrals nebo vylepšit VIP status.

Lottery Referrals.
Jde o loterii, ve které můžete získat referrala, který se registroval na stránkách přímo bez použití reflinku a nemá nikoho nad sebou. Na použití Lottery Referrals potřebujete mít I-Pass. Ty si můžete koupit nebo jdou vyhrát ve hrách. Za ty pak koupíte tickety. Můžete mít tolik ticketů kolik máte I-Passů. Po koupi ticketu Vám bude přidělen kód, který se Vám zobrazí dole na stejné stránce kde jste ticket kupovali. Tady také uvidíte kdo nějakého referrala získal. Platnost kódu kdy můžete nějakého referrala získat je 30 dní.

My VIP status.
Pokud si chcete vylepšit svůj VIP status, potřebujete k tomu opět nějaké I-Pass. Můžete tak dostávat více bodů za surfování a také více z Vašich referralů. Omezující limit 10 000 bodů za měsíc v dalších levelech není nijak omezen. Za odkliknutí bonusu získáváte 2x - 5x víc, podle toho jaký máte VIP level. Další výhoda je, že nemusíte zadávat žádný ověřovací kód a surfbar tak může běžet nonstop. Platnost VIP statusu je omezena na 30 dnů.

Váš referenční link najdete vlevo v menu pod položkou Sponsorship. Ten můžete někomu poslat, nebo ho někde uveřejnit, aby jste sehnali svého referrala. Kromě toho zde najdete i kódy banneru.

Smartbarre.

Jako další velmi dobrý surfbar je Smartbarre

http://www.smartbarre.com/?referrer=121716

make cash

 • Stabilní francouzský surfbar.
 • Surfbar 468x60 bodů se dá libovolně posouvat.
 • Vyplácí po dosažení 15 Euro na Paypal nebo šekem.
 • Surfbar má 10 refferenčních linií.
 • Měsíční převod bodů se mění a je přibližně 0,08 Euro za 1000 bodů.

Stránky jsou ve francouzštině ale jdou přepnout třeba do angličtiny. Případně můžete použít třeba Google překladač. Vstup do registrace je hned na hlavní stránce. Při registraci nepoužívejte diakritiku. Po zalogování klikněte vlevo v menu na odkaz Surfbar a stáhněte si vlastní surfbar. Máte možnost stáhnout instalačku nebo zip archiv, který nemusíte instalovat. V základní ůrovni se čas od času surfbar odhlašuje a Vy se musíte znovu přihlásit a po chvíli ještě zadat ověřovací kód.

Popis položek při registraci.

 • Nom: jméno, případně Vaše přezdívka, pod kterou budete vidět
 • Prénom: příjmení
 • Email: váš email
 • Adresse: ulice, číslo - volitelné, nemusíte vyplňovat
 • Ville: město - volitelné, nemusíte vyplňovat
 • Code Postal: PSČ - volitelné, nemusíte vyplňovat
 • Pays: email pod kterým jste registrovaní na paypal - volitelné, nemusíte vyplňovat
 • Mot de passe: heslo které si zvolíte pro přihlášení, použijte jen písmena a číslice, ne speciální znaky
 • Retapez mot de passe: heslo znovu, pro ověření
 • Recevoir la newsletter : zrušte zatržení jestli nechcete dostávat emaily s novinkami
 • Jaccepte le réglement : zatrhněte souhlas s podmínkami používání
 • Opište kontrolní kód
 • Klikněte na Isncription a měli by jste být zaregistrováni.

Jak zvýšit zisk.
Svůj zisk můžete zvýšit tím, že budete klikat na reklamní bannery. Stačí kliknout v menu vlevo na Advertising a tam na Clics Rémunérés. Zobrazí se Vám bannery. Reklamní bannery se otvírají ve stejném okně, tak nezapomeňte po odpočítání času kliknout na tlačítko zpět u Vašeho prohlížeče, aby jste se nemuseli znovu přihlašovat, pokud máte otevřeno více listů. Za kliknutí dostanete 5-10 bodů. Odkliknuté reklamy se automaticky ztratí. Na stránce s reklamou je odpočet času a po uplynutí se zobrazí přidělené body. Během dne se reklamy doplňují.

Ovládání surfbaru.
Pro posun klikněte levým tlačítkem myši na Menu a odtáhněte surfbar tam kde ho chcete mít. Pravé tlačítko myši rozbalí tuto nabídku:

 • Aller sur de site - otevře stránku Smartbarre.com
 • Opacité - nastavení průhlednosti surfbaru
 • Déplacer la barre - přemístění surfaru
 • Mes poits - zobrazí body a eura
 • Forum - diskuzní fórum, pouze francouzsky
 • Déconnexion - změna uživatele
 • Quitter - ukončení

Váš referenční link najdete vlevo v menu pod položkou Member a tam kliknete na Referral link. Ten můžete někomu poslat, nebo ho někde uveřejnit, aby jste sehnali svého referrala. Kromě toho zde najdete i kódy různých bannerů.

Kwetbarre.

Jako další v hodnocení dobrý surfbar je Kwetbarre

http://www.kwet-barre.com/inscription-gratuite-10843.html

Gagner des cadeaux gratuitement !

 • Stabilní francouzský surfbar.
 • Surfbar 468x60 bodů se dá libovolně posouvat.
 • Vyplácí po dosažení 15 Euro na Paypal.
 • Na surfbar se můžete registrovat a používat ho, pokud ještě nemáte účet na PayPal.
 • Měsíční převod bodů se mění a je přibližně 0,11 Euro za 1000 bodů.

Stránky jsou ve francouzštině. Doporučuji použít třeba Google překladač. Nebo použijte prohlížeš Google Chrome, který se o překlad postará sám. Vstup do registrace je hned na hlavní stránce. Stačí kliknout na Inscription Gratuite Kwet-Barre. Při registraci nepoužívejte diakritiku. Do pole "Pseudo" zadejte Vaší přezdívku, kterou chcete používat. Dál už jen doplňte email na který Vám přijde heslo. Tyto údaje pak už jen stačí na hlavní stránce doplnit a jste přihlášeni. Po zalogování klikněte nahoře v menu na odkaz "La Barre" odkud si stáhnete surfbar ve verzi 1.0. Není potřeba žádná instalace, pouze soubor spustíte. Tam pak zadáte své přihlašovací údaje a máte hotovo. Surfbar se čas od času odhlašuje a Vy musíte znovu zadat ověřovací kód.

Jak zvýšit zisk.
Svůj zisk můžete zvýšit tím, že budete klikat na reklamní bannery. Stačí kliknout v menu vlevo na Les Clics a na pravo se zobrazí bannery, za které po odkliku dostanete body. Další zdroj bodů najdete v menu pod názvem La Tombola. Každý den máte možnost zahrát si zdarma 2 hry ze kterých můžete opět něco získat. Najdete je v menu pokud kliknete na Les jeux. Jsou to Course o Noix a Course o Noisets.

Váš referenční link najdete vlevo v menu pod položkou Parrainage. Ten můžete někomu poslat, nebo ho někde uveřejnit, aby jste sehnali svého referrala. Zde najdete i kód reklamního banneru.


Snad Vám tyto informace pomohou k rozhodnutí, že vydělávat na internetu může každý. Začít můžete ihned. Pokud si náhodou nebudete s něčím vědět rady, klidně napište na e-mail. Zkušenosti z dalších vyzkoušených surfbarů budou samozřejmě přidány hned jak narazím na nějaké zajímavé. Aktuální stav informací najdete na tomto místě.

Přejít zpět na: 20Dollars2Surf, i-Gagnant, Smartbarre, Kwetbarre.

Založit zdarma účet na PayPal.
Sign up for PayPal and start accepting credit card payments instantly.

Založit zdarma účet na AlertPay.
Send and receive money online with AlertPay

Přidat.eu záložku

Kontakt:

Jiří Plaček
Votice
okr.Benešov
603 55 39 55
jplacek@atlas.cz
Cyber Studio - ozvučení, zvukař, světla

Vyhledávače:

Google
Seznam
Atlas
Centrum

PageRank

Valid HTML 4.01 Transitional

Valid CSS!

Seo servis optimalizace PageRank.cz

 

ANKETA

BlueBoard.cz

 

Aukro.cz

 

 

Doporučujeme

Jiba-Plast - výroba jímek, bazénů, nádrží, šachet, septiků

Webmaster Jiří Plaček, Copyright © 2007 - 2014 Cyber Studio, Sound - Light - Service, All rights reserved